NOVINKY

30.12.2020
SPOTIFY a NOVÝ KLIP
Vzhledem ke snaz,e aby Alžběta byla co nejvíc slyšet je možné poslouchat nás již nějaký čas na Spotify a mnoha jiných platformách.
 Taky jsme do videí přidali zbrusu nový klip a to na skladbu Nevzdávám žít. Doufám, že jste měli klidné svátky a nový rok 2021 pro nás pro všechny bude rokem uklidnění situace a rokem mnoha koncertů. Tak dřžte palce. My je držíme co to jde. Alžběta.
 
17.11.2020
 
ALŽBĚTA NA SUPRAPHONLINE.
Zdravíme všechny fanoušky kapely Alžběta. Neboť nemůžeme v současné době za Vámi, tak se snažíme, aby naše hudba byla co nejvíc přístupná i on-line. Pokud by si někdo chtěl zakoupit za symbolický peníz nějaké naše album, či skladbu a nepotřebuje k tomu fyzicky mít CD v ruce, připravili jsme pro Vás možnost pořídit si naše skladby elektronicky. Všechny čtyři alba již teď na:

 

16.10.2020

SEZÓNA 2020

Sice máme na letošek ještě naplánované nějaké akce, ale myslím, že málokdo věří tomu, že by se byť jediná z nich uskutečnila. Spíš se modlíme, abychom mohli začít 19.3. na první naplánované akci ve Sloupně, nebo alespoň 15.5. na první venkovní akci a to na NEPÁL FESTU.                                 Zatím budeme pracovat na nových písních, nových klipech a novém turné k 10ti letům Alžběty. Brzo Vás, naše fanoušky vyzveme, aby jste nám pomohli vybrat písně na připravované Best of, ale hlavně se těšíme na to, až se do toho budeme moci zase společně pustit.          Vaše/naše Alžběta.

 

01.10.2020

Jak se dalo očekávat, nejbližší tři hraní plánované na Říjen jsou zrušeny (Chrudim, Úmyslovice, Sloupno). Jak budeme vědět, že je něco povoleno a můžeme hrát, určitě se ozveme 🙂 . Zatím se pustíme do přípravy na novou desku a natáčení nějakého dalšího klipu.                               Alžběta

 

10.09.2020

ROCKOVÝ MAJÁLES ZUBŘÍ ZEMĚ a METALOVÁ MISS

Neboť hygienici začínají opět utahovat šrouby, dáme si ještě dvě poslední hraní venku. V pátek 18.9. jsme pozváni na Rockový Majáles do Bystřice nad Pernštejnem. Přijďte si užít společně spoustu kapel (Arakain, Komunál, Doga, Trautenberk, Vitacit….) na největší český rockový majáles.

A v sobotu 19.09 trochu toho metalu na metalové miss (Frantic Amber, Debustrol….) Alžběta nebude ani na jedné z nich chybět. Těšíme se na Vás.

.

11.08.2020

Ahoj Všichni

Pravě vychází nový klip ZEMĚ UMÍRÁ. V sekci Videa je odkaz na youtube. Taky v našem E-shopu nově přibyly plecháčky s uchem a nápisem Alžběta. Dále, díky tomu, že na příští rok k 10ti letům kapely a připravovanému CD chystáme nový textil a nevešlo by se nám vše s sebou do auta  upravili jsme na trikách, tílkách a mikinách Kolotoč a starších ceny dosti dolu  . A poslední novinkou je, že dnes dorazí nové červené, černé a bílé náramky a tentokrát už nebudou jen natištěné, ale i s prolisem . Vše samozřejně je k dostání i v našem stánku na akcích kde hrajeme. Teď nejblíž třeba v Pátek v Lukové a v Sobotu v Městci Králové. Vaše Alžběta

26.07.2020

Omlováme se, ale díky technickému problému při aktualizaci nám již od začátku týdne nejde E-shop. Pracujeme na odstranění závady a snad již brzy by mělo zase vše fungovat na 100%. Díky za pochopení.  Alžběta.

21.07.2020

Všem kdo byli v Sobotu v Července, vzdáváme holt. Nejen, že jste vytvořili jako každý rok nádhernou kulisu, ale hlavně jste pomohli dobré věci. DĚKUJEME.

 V pátek nás čeká kousek od starého náměstí hraní v Hradci Králové, v sobotu Křinec s Benefitem. V Hradci akce začíná v 18hod., v Křinci začínáme někdy po osmé večerní. Poďte si tyto poslední akce před krátkou kapelnickou dovolenou s námi užít.        A.

 

8.7.2020

Ahoj. Ač máme za sebou mimo jiné i jedno hraní v Chlumci, hned za pár dní nás čeká další. Vzhledem ke zrušení účasti Vítkova Kvarteta a Veteránů studené války dne 17.7. jsme přijali narychlo nabídku pořadatelů Zámeckého rockování. Takže, než odjedeme na dovolené nás čeká už teď v Sobotu Rockové hřiště Pilníkov a následující víkend v pátek Chlumec a Sobota 18.7. oblíbená Červenka. Akce které zatím proběhly byly od Vás skvělé, takže doufáme, že to bude v tomto tempu pokračovat i nadále. DÍKY!!!

 

19.05.2020

Tak je to tady!!! Sezóna 2020 začíná!!! Sice s určitými omezeními, ale dočkali jsme se! 
Hned na úvod máme pro vás akci v areálu na hřišti ve Sloupně 30.5. 2020 a pak za týden se můžete těšit na parket do Újezda u Přelouče 6.6. 2020. Z důvodů nařízení musí akce končit ve 23 hodin. Doufáme, že i tak si to užijeme! 
Přečtěte si důležité informace o těchto akcích níže a prosíme o dodržování pravidel, pomůžete tím pořadatelům k poklidnému průběhu. Pokusíme se vám nastínit, jak by to mělo vypadat. Vzhledem k situaci se pravidla mohou měnit – kdyby jo, tak hned aktualizujeme.
PRAVIDLA:
Hudební akce má limitovanou celkovou návštěvnost včetně vystupujících a pořadatelů do 300 osob !!!
Při konzumaci jídla či pití u stolu nemusíte mít roušku. Konzumace mimo stoly je zakázaná. Když půjdete na parket, či do fronty na občerstvení, roušku si prosím nasaďte. Ve frontě dodržujte rozestupy a na parketu by jste měli taktéž. Vzhledem k povolenému počtu max. 300 osob a velikosti celého parketu by to neměl být pro Vás problém 
PO DOVRŠENÍ CELKOVÉHO ČÍSLA 300 OSOB UŽ NEBUDE NIKDO DO AREÁLU VPUŠTĚN!!!
Předprodej, či blokování lístků NENÍ MOŽNÉ!!!
Věříme, že i přes nepříjemná pravidla si tuto akci pořádně užijeme. Děkujeme předem za dodržování vládních nařízení.
PS: PŘIJĎTE VČAS, PRODEJ VSTUPENEK NA SLOUPNO ZAČNE V 18 HOD.

06.05.2020

Ahoj všem. Vzhledem k tomu, že zatím nikdo neví, co se bude nejen s akcema zatím letos dít, přinášíme vám tady dění kolem kapely.

V sekci Koncerty neustále aktualizujeme akce. U kterých není napsáno ZRUŠENO, tam je větší, či menší šance, že by mohly ještě být. U kterých to napsáno je, tam to máme již definitivně zrušené od pořadatelů. Díky tomu, že nemůžeme vystupovat, pustili jsme se do skládání nových písní. Někdy koncem Června některé z nich nahrajeme ve studiu a budeme je postupně představovat. 

 A co se týká hraní, tak by jsme rádi nejdéle 6.6. poprvé hráli. I když to bude pro omezený počet lidí, tak se na to moc těšíme. A pokud to nedopadne v Újezdě, pokusíme se na tento datum domluvit jiný parket. Už aby se hrálo!!!

 

26.03.2020

Alžběta na TV REBEL !!! Náš klip „Štvanice“ bude nasazen v zítřejším dílu Czechparády. Premiéra v 18.00, repríza v neděli v 18.00. Hlasování zítra navečer na www.tvrebel.cz. Předem děkujeme za vaše hlasy a doufáme, že nějaký ten týden vydržíme na obrazovce.

25.03.2020

Ahoj. Aby jste viděli, že nespíme, připravili jsme pro Vás v sekci Hudba/Videa novou píseň Muž, který sázel stromy. Je to věc, kterou jsme nezařadili na CD, takže k vidění i poslechu je teď na youtube v premiéře. 

12.03.2020

Tak je to rychlejší, než jsme čekali. Šest nejbližších akcí je díky novému výmečnému stavu jistojistě zrušeno. Pak jsme měli plánované měsíční volno, takže nejbližší potencionální vystoupení Alžběty je plánováno na 9.května do Mladé Boleslavi. Doufáme, že to vyjde a už bude možnost vystoupení uskutečnit.

12.03.2020

Jak jistě všichni už víte, bezpečnostní rada státu zakázala akce s účastí nad sto osob. Je tedy jasné, že naše vystoupení 14.3. se ruší. Dále je možné téměř cokoliv, takže nechceme nic předjímat. Zatím je v plánu 28.3. Vršce, kde pořadatel pohlídá kvótu do 100lidí, ale během chvíle se může změnit nařízení, popřípadě těch případů bude tolik, že by třeba nebylo ani rozumné to zkoušet a zrušíme to sami. Nebo třeba už to bude na ústupu a bude pohoda. Sledujte naše FB stránky a tam se dozvíte víc. Mějte se a hlavně: Buďte zdraví 🙂 !!!

19.02.2020

Všechny Vás zdravíme v novém roce. Již za necelý měsíc se na Vás na všechny těšíme. Alžbětě totiž končí zimní dovolená a začínáme opět vystupovat. V sobotu 14. března nejprve již od 19:30 zahajujeme druhý ročník festivalu Žebrácký Rokec. Poté nás čeká přesun do tradičních Úmyslovic, kde akci cca od 23 hodin zakončujeme. V Žebráku dále vystoupí Sifon, Bugr a plzeňský Katr. V Úmyslovicích Roxor a Argos.

 

12.12.2019

Ahoj. Včera jste se od nás dozvěděli, že v kapele končí po mnoha letech Radim. Neboť v kapele o tom víme trochu dýl, měli jsme čas oslovit některé bubeníky a protože Vás nechceme napínat, představujeme nového bubeníka Alžběty. Jmenuje se Libor Král a ač je mu jen něco přes dvacet, již toho stihnul poměrně dost. Krom toho, že zde zveřejňujeme fotky od jeho hudebních začátků až doteď, jsme poprosili , aby o sobě něco napsal:

Ahoj! Zdravím všechny fanoušky Alžběty! Dovolte mi o sobě napsat pár řádků a představit se. 🙂

Mé hudební začátky se datují zhruba už od útlého věku, kdy jsem vzal babičce starý gramofon a sjížděl desky od Katapultu, Pražského výběru přes Black Sabbath až po Helloween. Hlavní zlom nastal, když mě rodiče vzali na zábavu a tam se ledy prolomily. Nic jiného než hrát na bicí nepřicházelo v úvahu! Zvolil jsem tedy rovnou ZUŠ v Chlumci nad Cidlinou, kam jsem docházel 5 let (2007-2012) a pod taktovkou výborného učitele Vojty Kudrnáče získal absolventa a zároveň cenné zkušenosti z kterých těžím dodnes. Během této doby jsem působil, jak v chlumeckém orchestru „Chlumecké bubny“, tak ve skupině Těžká Obuv. V tomto období přišel ale vážný úraz, který mě vyřadil na necelý rok ze hry a částečné přerušení celkového hraní bylo na místě.. Touha pokračovat byla, ale tak veliká, že po návratu jsem ještě prošel chlumeckou punkovkou The Boobies, hradeckými FallOut, přes další různé projekty až následně zakotvil a založil domovský Vanaheim, kde působím dodnes. Nesmím též zapomenout na hradeckou rockovou kapelu HakelBand, kde jsem stálý člen od letošního nového roku.

A proč jsem přijal nabídku Alžběty? Je to hlavně proto, že kluky znám z dob mých začátků, sedíme si lidsky a jejich muzika mě baví. Proto se na tuto novou výzvu těším a těším se i na Vás až to společně po novém roce rozjedeme!

10.12.2019

Všem fanouškům a příznivcům kapely Alžběta moc děkujeme za skvělou podporu v roce 2019.

K životu kapel patří, ale i různé změny a i když se nám to nepíše lehce, chtěli bychom Vám oznámit, že v našem souboru končí bubeník Radim Zvoníček. Radim s námi hrál od znovuobnovení Alžběty v roce 2011, natočil s námi čtyři CD a odehrál všech 212 vystoupení. My mu za roky strávené v Alžbětě moc děkujeme a přejeme mu v další kariéře a životě mnoho štěstí.

6.11.2019

Pár posledních akcí a uložíme se k zimnímu spánku. Těšíme se na Vás tento pátek kdy poprvé zavítáme do Loučně. Vystoupíme zde kolem 22h. Den na to další nové místo a to Chvaletice.  Dne 29.11. zavítáme zpátky domů a to konkrétně do Chlumce nad Cidlinou a poslední letošní hraní proběhne 6.12. v Heřmanově Městci.                                                                                                                                 Z dalších novinek můžeme prozradit, že dotáčíme klip na skladbu Země umírá a taky, že někdy během zimy se na youtube objeví  jedna zbrusu nová skladba.

.

3.10.2019

SESTŘIH ZE KŘTU

Ahoj všem. Do sekce Videa jsme přidali  novinku a to nic jiného, než sestřih z letošního křtu na píseň Duše ztracených. Musím se znova opakovat, že jsme si to tam neskutečně užili.                                                                                                                                   Kdo by nás chtěl vidět ještě letos a to dřív, než se uložíme k zimnímu odpočinku, tak má možnost na posledních pár akcích. Teď nejblíž to je v Úmyslovicích 12.10., kam jsme pozváni od kapely Rimortis, která tam křtí svoje nové CD. Další kdo tam vystoupí je legenda Iras a Alžběta by měla začínat někdy půl hodiny před půlnocí.                                                                                                         Kdo se nedostane do Úmyslovic, toho čekáme další týden 19.10. v Chudeřicích. Jako host před námi zahraje Vanaheim.

.

.

20.08.2019

OBROVSKÁ POKLONA Vám všem,

za to, jací jste byli na Alžběťácké akci roku. My jsme si to s Vámi všemi neskutečně užili. Kdo byl tak ví. Děkujeme všem hostům a přátelům a známým, kteří nám s touto oslavou pomáhali.

Teď jenom doufáme, že se Vám bude naše nové CD líbit a těšíme se znovu na viděnou třeba už v pátek v Hradci Králové, či v sobotu v Cholticích. S pokřtěním nové desky také souvisí samozřejmě nový textil, který je už skoro všechen v našem E-shopu a samozřejmě na našich akcích. Nové CD můžete zakoupit za pouhých 120Kč ve vinotéce v ulici ČSL armády v Novém Bydžově u našeho zpěváka Radka Řezníčka, dále v Hradci Králové v hotelu Alessandria(dole v pivnici 🙂 ) , na našich akcích a samozřejmě i v našem E-shopu.

Ještě jednou veliké díky za svěle strávený večer.                                               Alžběta.

 

26.7.2019

KŘEST CD 17.8.2019 ÚJEZD u Přelouče

Po náročném víkendu, který se velmi povedl by jsme chtěli poděkovat všem fanouškům! Byly jste prostě supeeeer! Poděkování patří těm co dorazili jak na páteční akci do Nového Bydžova, tak pak druhý den na The Legends Rock Fest a Rockové létoČervenka u Litovle! Na všech akcích jsme si to s vámi neskutečně užili! Teď nás čeká odpočinek a přípravy na akci roku a tou je křest našeho již čtvrtého cd! Křest proběhne 17.8. 2019 na letním parketě v Újezdě u Přelouče. Start je již od 19:30h a jako host s námi zahraje kapela Roxor. Areál je krytý, takže případný déšť nás nezastaví! Vedle areálu je možnost stanování a parkování zdarma! Samozřejmě zde budeme mít stánek s našima CD, tričkama, mikinama, samolepkama, plackama atd. Vstupné bude 200Kč a děti do 150cm mají vstup zdarma!

A komu by to nestačilo může na nás přijet za týden v pátek 23.8. do Hradce Králové na letní parket Klubu na Výstavišti. Tam už vše startuje od 18h kde s námi vystoupí kapela Artery. Akce bude končit cca 22.30. A komu by to stále nestačilo, tak v sobotu 24.8. vystoupíme v odpoledních hodinách na pivních slavnostech v Cholticích.

 
7.7.2019
THE LEGENDS ROCK FEST – ROCKOVÉ LÉTO – KOUPALIŠTĚ NOVÝ BYDŽOV
Po nabitém Červnu si Alžběta užívá zaslouženou dovolenou, ale už v pátek 19.07. zahrajeme poprvé skoro „doma“ na bydžovském koupališti. Před námi zahraje Manuál. Poté v sobotu 20.7. vyrážíme již podruhé na skvělý festival do Hořic(12:20) a hned ještě přejíždíme na neméně skvělé rockové léto do Červenky u Litovle(19:00) . Poté se uvidíme až na křestu.  Ahoj.
 
19.06.3019
ZÁVĚR ČERVNA
Tak se nám blíží  nejnabitější letošní dva víkendy. V pátek vás všechny zveme na tradiční Bukovinu s Roxorem, v sobotu zavítáme poprvé do Běstovic u Chocně, kde hrajeme jako druhý od 17:30. Hned po odehrání v Běstovicích vyrážíme na dlouhý přejezd na Liberecko do Kempu Černá Louže, kde od 23:30 uzavíráme celý dvoudení festival.
 V pátek 28.6. od tři čtvrtě na devět večer zahrajeme jako již tradičně na motosrazu v Sekeřicích a den na to v sobotu 29.6. začínáme na festu v Rosicích v 22:00. Doufám, že se alespoň na jedné z těchto akcí potkáme. Těšíme se na Vás.          Alžběta.
 .
.
28.052019
EGYPŤAN SINUHET
Tak přesně takový název nese skladba, kterou jsme Vám přidaly jako druhou ukázku z připravovaného  CD na https://bandzone.cz/alzbeta
Poslechněte a doražte na Alžbětu. Nepál fest i Kočí se náramně díky počasí i Vám povedly tak teď už se těšíme 1.6. do Sloupna, 7.6. do ˇUjezda s Hárlejem a dalšími kapelami(tam celou akci uzavíráme), 8.6. na výlet k Liberci do Oldřichova v Hájích a i na dalších myslím, že pět Červnových akcí.    Bude to zápřah 🙂 .
 .
.
17.05.2019
NOVÁ SKLADBA / NEPÁL FEST
Na zde přiloženém odkazu v profilu Alžběty na Bandzone si můžete poslechnout první ochutnávku z našeho připravovaného CD. Pokud by jste ji chtěli slyšet naživo, není nic lehčího, než dorazit  18.5. na Nepál Fest do Nepolis (areál za školou a školkou).
 Přidali jsme ji do našeho živého playlistu.              https://bandzone.cz/alzbeta
 A když už jsme u těch playlistů, tak naše skladba Zastavte motory, ale i některé jiné si našli své místo na FM vlnách rádia Hey.
                                                                    Děkujeme.
.
16.4.2019
Nahrávání již našeho čtvrtého CD zdárně probíhá. Nezahálíme ale ani v živých vystoupeních. Teď na Velký pátek nás můžete navštívit v Horních Libchavách v rokáči U Čerta. Dále 11.5. na populárních Kabrouších v Jaroměři-Josefově a 18.5. se Alžběta představí v rodné vesnici Honzy a Čmeláka na druhém ročníku Nepál Festu. Nepál Fest v Nepolisích je premiérově ve venkovním areálu za školkou a školou. Čas je netradiční, vše začíná již v 16:00 a konec celé akce je naplánován na 22:00hod.
 Jak Kabrouši, tak Nepál Fest je na případné nepříznivé počasí vybyven velkými stany, kam se můžete v případě deště schovat.
 Kdyby padali trakaře, celá akce Nepál Fest se přesouvá do pohostinství Na Nové. Tam však menší kapacita, takže pršet bude před a po, ale na akci je objednáno slunečné počasí 🙂 .
.
.
 
13.3.2019
Sezóna 2019 je konečně zahájena. Všem děkujeme za účast a skvělou akci ve Vršcích u Kopidlna. Další březnové akce jsou 24.3. v Lucii v Hradci a 30.3. v sokolovně v Chlumci nad Cidlinou. Všem díky za hlasy do hitparády, kde jsme zazněli celkem po pět týdnů. Finišujeme s nacvičováním na studio a začátkem Dubna začínáme nahrávat. Hudbě  Zdar!
 
 
17.2.2019
V TV Rebel v Czechparádě jsme se tentokrát umístili na 4. místě. Hlasujte a třeba se dostaneme i do dalšího týdne. Díky.
 
9.2.2019
Zdravíme a děkujeme za hlasy do Czechparády. Díky Vám jsme skončili na krásném druhém místě. Neváhejte a hlasujte znovu a třeba to bude ještě lepší . Díky
 
 
31.1.2019
 Ahoj přátelé, hlásíme, že Alžbětu a její klip „Zastavte motory“ nasazuje TV Rebel do Czech parády. Czech paráda začína zítra v Pátek 1.2. v 20:00hod a po jejím skončení od 21:00 můžete začít hlasovat. Hlasování končí ve čtvrtek ve 12:00. Z každé IP adresy jde v daný týden hlasovat jen jednou. Za každý hlas budeme rádi. Postup do příštího týdne by nás potěšil 🙂 .
Pro ty, co nestihnou premiéru je repríza v pondělí 4.2. v 15:00.
 Odkaz na hlasování:
.
31.1.2019
 Tak se nám pomalu blíží začátek března, kdy začínáme v hospůdce ve Vršcích. Plánované vystoupení s Kernem v Chlumci nad Cidlinou má pár změn. Tou hlavní je, že tam nebude Kern. Na poslední chvíli změnili své již předem dohodnuté požadavky a pořadatel to neakceptoval. 30.3. přesto akce bude a bude se na ní slavit 50 let Benefitu. Naše maličkost zahraje jako první a krom již zmíněného Benefitu bude na akci ještě i místní Řemen.
 Nám se již také pomalu blíží studio a musím s radostí říct, že už máme vše skoro složeno. Ještě něco málo a pak už jen trénovat, trénovat, trénovat…… tak nám držte pěsti .
.
4.1.2019
NOVÝ RO(C)K 2019 V ŽIVOTĚ KAPELY
Zdravíme všechny naše příznivce (i nepříznivce). Do oddílu Koncerty jsme přidali pár prvních vystoupení v novém roce. Letos opět nezahálíme a chystáme nové CD. Jako již tradičně ho pokřtíme v srpnu v Újezdu u Přelouče. Kdo by nás chtěl vidět kousek dál od naší domoviny  tak se může těšit například  do okolí Ústí nad Orlicí, Liberce, Litovle, Kyjova, Chrudimi, Nového Jičína a  Jičína. Letos zavítáme i na Legendy do Hořic a pak samozřejmě bude několik akcí v našich končinách. Vyzdvihl bych asi druhý ročník Nepál festu v obci Nepolisy, kde poprvé v rodné vesnici Čmeláka a Honzy  zahrajeme mimo pohostinství na Nové a to v areálu za školkou. Samozřejmě Vás rádi uvidíme, ale i kdekoliv jinde. Hojná účast vždycky potěší.                 Vaše Alžběta
 
..
9.12.2018
JEŽIŠEK
Pokud by jste se někdo rozhodl, že nejlepší vánoční dárek bude nějakej z našeho E-shopu(je tam ještě i pár posledních kalendářů), objednejte ho nejdéle v neděli 16.12. V pondělí potom odešleme všechny objednávky a další odesílání bude z provozních důvodů nejdříve 7.1.2019. Vaše Alžběta
 
2.12.
Přichází advent, chvíle na klid a zamyšlení. I naše kapela se připojuje a uchyluje se do veřejné koncertní zimní hibernace. S návratem jarních teplot přesněji 9.3.2019 vylítneme plni sil do nového roku do Vršců u Jičína, kde se na Vás již teď těšíme. Díky za skvělou sezónu. Vaše Alžběta
 
 
15.11.
Tak přátelé, poslední dvě letošní akce. Již zítra naše oblíbené Zadražany, kde měla Alžběta vůbec svoje první vystoupení a 30.11. Chlumec nad Cidlinou, kde v místní sokolovně zakončíme akci po Ortelu.
                                                                                Vaše Alžběta.
 
 
27.10.
Přidali jsme na Youtube kanál Alžběta TV nový Klip na skladbu Zastavte motory. Mužete v oddělení Hudba/Videa kliknout na odkaz a zkontrolovat. jestli je to takhle v pořádku 🙂 . Doufáme, že se Vám bude líbit.  Kdyby se někdo pohyboval v okolí Chlumce nad Cidlinou, tak dnes od 20ti hod začíná akce v Chudeřicích. Do konce roku nás čekají bez Chudeřic už jen tři akce. Nejdříve 10.11. Velké Svatoňovice u Trutnova, naše oblíbené málé Zadražany a vše zakončíme 30.11. v Chlumecké sokolovně. Pak budeme pilovat a skládat nové věci  na nové CD a na vystoupení se můžeme vidět nejdříve 9.března v tradičních Vršcích.                                                                  Alžběta.
 
17.09.
 Konec léta se nezadržitelně blíží a my jsme vystoupením v Dolním Bousově na Metalové Miss zakončili, především díky Vám, letošní skvělou letní sezónu. Počasí až na poslední prázdninový víkend vyšlo skvěle, tak nebránilo nic tomu, aby jsme si to my i vy užili. DĚKUJEME !!!
 Tak teďka zalezeme zpátky do kulturáků, kde nás počasí již nezaskočí. Na nejbližší akce Vás mohu pozvat 29.9. do Kolína, kde rozjíždíme od 20:00 akci s legendami Benefitem a Telegrafem. Potom o týden později hrajeme se Salamandrou v Městci Králové, kde rozjíždíme kamarádům z Vanaheimu akci, kde pokřtí své nové CD.                                                                                    Alžběta.
 
12.08.
FOTKY
Do galerie jsme přidali po pár letech 🙂 pár fotek z letošních Vizovic, Červenky a Sloupna. K vidění i náš nový kytarák Richard.
.
.
31.7.2018
LETNÍ AKCE
Nejprve bychom Vám všem co jste byli na Maestru, v Července a domácím Sloupně chtěli moc poděkovat za úžasnou atmosféru co jste pro nás vytvořili.
 Teď po chvíli odpočinku se chystáme na závěrečnou šňůru osmi posledních letošních akcí pod širým nebem. Začínáme v pátek 17.,8. na motosraze v Lukové, hned den na to zavítáme na Rockové Hřiště do Pilníkova. Další víkend Hradec, Choltice a Újezd s Argemou a Rimortisem. Následuje 1.9. masopust v Živanicích se ( +odyssea, Benefit, Keks, Vítkáči..) a z něho přejíždíme na pivní slavnosti do Slatiny nad Zdobnicí ( +Komunál, Limettal, De Bill Heads …). Celou osmitour 🙂 zakončíme dne 8.9. již od 13ti hodin na Metalové Miss v Dolním Bousově.
 Přiďte se vyvětrat, než zalezeme zpátky do kulturáků….                                Alžběta
.
.
22.6.2018
ALŽBĚTA poprvé na MASTERS OF ROCK
Přesně za tři týdny v pátek 13.7. od 21 hodin vystoupíme poprvé ve Vizovicích. Těšíme se na Vás u Rock Face Stage i spolu s naším novým kytarákem Richardem Kaločem.
 .
 .
 
 
6.6.2018
NOVINKY V KAPELE
Krásný den všem příznivcům a fanouškům naší kapely. Nejdřív bych chtěl moc poděkovat všem co dorazily v sobotu do Újezdu. Byl to pro nás úžasný zážitek.
 Bohužel k životu (nejen kapely) patří sem tam i nějaká nečekaná změna a nám se po sedmi letech společného hraní ve stejné sestavě právě něco takového přihodí.
 Z důvodů rodinných a velké pracovní vytíženosti s námi budete Míru vídat už jen ojediněle na některých akcích, které jsou převážně v okolí našeho bydliště jako alternaci za nového kytarystu .
 My mu za roky strávené s ním moc děkujeme a doufáme, že ještě nějakou nesmazatelnou autorskou stopu zanechá na nové placce, kterou budeme nátáčet v příštím roce a na které už pracujeme. DÍKY MÍRO.
 S novým kytaristou odjedeme první celé vystoupení v Kališti u Humpolce dne 5.7.2018, ale je možné, že se na pár věcí vystřídá s Mírou v Bukovině už tento pátek.    Hudbě zdar!!!
.
.
.
.
 
 
 
 
 
31.5.2018
V sobotu již za dva dny vypukne  v Újezdu u Přelouče setkání bývalých členů kapely EPITAF. Kdo se chystá, tak nemusí mít strach , neboť i kdyby padaly trakaře, tak zastřešen je parket i většina posezení.
Jako první zahraje kapela klávesáka Epitafu Martina Drobného VANAHEIM, druzí vystartují speedovou rychlostí SALIERI kytaráka a skladatele většiny věcí Epitafu Toma „hansena“ Treichla. Poté již nastoupí po mnoha letech již zmínění EPITAF a celý večer zakončíme samozřejmě my.  Takže si připravte krční a taneční svaly – bude to doufáme mazec.
 
 
12.4.2018
Ahoj. Přijďte si užít poslední tři hraní ve vnitřním prostředí. Teď o víkendu Sloupno s Vanaheimem, za týden Heřmanův Městec s Atreyem a za čtrnáct dní Praskačka s Tinnitusem. Pak se rozjedou letňáky.
.
..
První tři akce máme za sebou a čeká nás sokolovna v Chlumci nad Cidlinou spolu s Arakainem. Hrajeme jako druhý po Crioniku, před Arakainem. Těšíme se na Vás a Vaši podporu. Alž.

 

 

 ROK 2018

Ahoj. Díky všem, co jste zavítali alespoň na jedno z našich vystoupení v roce 2017. Moc si toho vážíme. Teď si jako každý rok uděláme „pauzičku“ a od března to zase rozjedeme. V příštím roce máme pro Vás přichystané krom spousty akcí  i minimálně dvě opravdové lahůdky.

Již v Březnu budeme v Chlumecké sokolovně dělat předskokana ARAKAINu a chystá se i ojedinělá akce kde zavzpomínáme a na jeden večer oživíme starý EPITAF. A to ve složení: Řezňa, Tom „Hansen“ Treichel(kytara) , Jan Dlouhý, Čmelák, Radim Zvoníček a snad i Martin Drobný(klávesy,kytara).

Máte se doufáme tedy na co těšit a my se budeme těšit opět na Vás.    ĎEKUJEME, ALŽBĚTA

 

 

POSLEDNÍ DVĚ AKCE

dne 7.11.2017

Ahoj. Chtěli bychom Vás pozvat, než zahájíme zimní spánek na poslední dvě akce tohoto roku. Již tuto sobotu do Nemyčevse s Benefitem a sobotu 25.11.do chlumecké Sokolky pro změnu s Benefitem 🙂 a Řemenem.

Pak zalezeme do pelechů a na lyže a k vidění a slyšení budeme až začátkem března. To už budete mít nové CD doufáme dokonale naposlouchané. Hudbě zdar…

 

NOVÝ KLIP NA SKLADBU ČAS.

Tak jsme se konečně dočkali. Od Páji Junka(děkujeme)k nám přiletěl hotovej klip, kterej jsme točili na křestu nového CD. Je přidanej v sekci Hudba/Videa v youtube verzi, nebo na našem FB v FB verzi, tak posuďte, jestli se podařil :-).

Jinak Vás samosebou zveme na nejbližší dvě akce, kde zazní nejen Čas, ale spousta jiné nové muziky. Již teď v Sobotu v Hořicích v Koruně na Rock Sessionu vystoupíme spolu s  nechanickým Pentaverem a hradeckým Metanolem. Dále pak v Čmelákových a Honzových rodných Nepolisích v sobotu 4.11. na Nepál Festu. Tady jako první vystoupí, místo původně plánovaného LIGUÉRE, kde nečekaně onemocněl lídr Pešta(!!! DRŽÍME PĚSTI !!!)  Chotěbořská parta skvělejch kluků ARTERY, poté naše maličkost a celé to dojede Čmelákova druhá grupa, jičínský FÉNIX. Tak doražte do Nepálu kam se Alžběta vrací téměř přesně po 19ti letech.

.

.

.

 

 Takže přátelé a fanoušci, máme pro vás skvělou zprávu a to, že Rádio Fajn Rock Music nasadilo z našeho nového CD „Zastavte kolotoč“ píseň „Poprvé“ do vysoké rotace denního vysílání. Tak KILKNI na: http://www.fajnrockmusic.cz/playradio192 a poslouchej tu kromě naší muziky i další zahraniční a české hity od classic rocku 70.let až po nejžhavější novinky, od rock-popu po nejostřejší metal a punk. Dále tu od nás hrají písně: Život a Zastavte motory. Přejeme hezké rockové zážitky na vlnách Rádio Fajn Rock Music.

 

Alžběta  6.9.2017

Vyrážíme na rádio tour – uslyšíte nás na 57 FM v ČR.
Aktuální rozhovor v pořadu ROCK MUSIC a několik písní z našeho nového CD „Zastavte kolotoč“ si můžete poslechnout od úterý 19.září dle níže uvedeného seznamu rádií, nebo o týden později on-line na: www.youtube.com/rockmusicporad – hostitelem a moderátorem pořadu je Petr Kůsa Kůsofka.
ROCK RADIO – FM Út – 19.9. od 21 hod.
západní Čechy – Domažlice-87.6, Plzeň-91.8, Klatovy-95.2
Karlovy Vary-91.8 + 107.9, Sokolov-99.0 + 105.2, Cheb-91.8 + 105.8
jižní Čechy – České Budějovice-99.7 + 97.3, Český Krumlov-89.3
Jindřichův Hradec-89.2, Tábor-92.1, Písek-89.0, Benešov-95.8, Příbram-99.5
severní Čechy – Česká Lípa-99.1, Děčín-92.0, Chomutov-89.7, Liberec-90.3
Most-107.9, Roudnice n.L-106.1, Teplice-92.4, Ústí n.L- 90.2 + 99.3, Žatec-101.0
východní Čechy – Dvůr Králové-89.0, Jičín-107.7, Trutnov-96.3
Kutná Hora-92.5, Mladá Boleslav-103,5
Jižní Morava – Znojmo-104.9, Jihlava-88.9
—————————————
RÁDIO FAJN ROCK MUSIC – NET + DVB-C Čt – 21.9. od 18 hod. + So 15h + Ne 21h
http://www.fajnrockmusic.cz/playradio192
—————————————
HEY RADIO – FM Čt – 21.9. od 21 hod. + Pá 05h + Ne 23h
Čechy – Praha-101.6, st.Čechy-89.3, K.Vary-95.1, Č.Lípa-92.7, Varnsdorf-102.6
Liberec+Jablonec-97.5, Č.Krumlov-100.0, České.Budějovice-91.6
Tábor-99.9, Pardubice+H.Králové-88.0, Jihlava-98.5, Velké Meziříčí-97.8

Morava – Ostrava, F.Místek-90.7, Opava-96.0, Brno-97.6, Znojmo-88.0
Zlín-105.8, Třebíč-97.6
—————————————
RADIO EGRENSIS – FM Pá – 22.9. od 21 hod. + Po 22h
Karlovy Vary-88.3, Mariánské Lázně-92.5, Cheb-93.2, Tachov-100.0
Aš-107.9, Sokolov-100.1
—————————————
RADIO VALC – DVB-C, UPC So – 23.9. od 16 hod. + Ne 19h
www.radiovalc.cz
FAJN ROCK MUSIC PROJEKT – www.fajnrockmusic.cz – KLIKNI A VYBER SI SVOJI PORCI ROCKU

 

Fajn Rock Music : Zahraniční a český rock od 60. let po nejžhavější novinky

 

Fajn Rock Music : Zahraniční a český rock od 60. let po nejžhavější novinky

 

Další informace najdete na FAJNROCKMUSIC.CZ

 

 

!!!Pokřtěno – Nové CD Zastavte kolotoč je na světě !!!

22.8.2017

Od soboty, za kterou Vám moc děkujeme je na světě a v prodeji nová placka. K dostání je na E-shopu, zde na našich oficiálních stránkách kapely. Jsou tam samozřejmě i nová trika, tílka, mikiny……

Ještě jednou, ale díky moc – za úžasnou sobotní noc. DĚKUJEME!!!

.

.

!!! KŘEST CD !!!  10.8.2017
Ahoj, tak už se nám to blíží. V sobotu 19.8. Vás chceme všechny vidět na křestu nového CD v Ujezdu u Přelouče. Můžete se těšit na nové písně, videoprojekci, spoustu nového oblečení v našem stánku, nějaké soutěže, vikingové, nové a staré 🙂 démony, živé scénky ,pyro…..Bude se natáčet videoklip na píseň Čas a podklady na další videoklip. Brány se Vám otevřou kolem 18té hodiny a celé to začne v 19:30hod. kapela Roxor. 
 Není problém postavit stan a pokud kapela vydrží, tak s ní zapařit po akci až do rána. Zdarec a v sobotu ZA KAŽDÉHO POČASÍ na zastřešeném parketě v Újezdu Ahoj!!!
.
.
.
Čas nebo Život  27.7.2017
Na bandzone jsme přidali poslední dvě ochutnávky, Čas a Život. Na jednu z nich budeme nahrávat na křestu klip. Tak poslechněte a můžete dát vědět, na kterou by jste radši. 
.
.
UKÁZKA a POZVÁNKA na KŘEST CD.
Ahoj. Nahráli jsme na náš profil https://www.bandzone.cz/alzbeta/ jako ukázku první dva kousky z připravovaného CD. Zde ve videích je pozvánka na křest a hlavně si nás můžete přijít poslechnout ve čtvrtek na chlumecké koupaliště, v pátek do Licomělic, nebo v sobotu na Cihelnu do Rosic u Chrasti či Újezda po Hárleji. Tak nám držte palce, ať to vydržíme.
.
.
NAHRÁNO !!!Tak konečně se nám podařilo ve studiu vše nahrát a nazpívat, takže studiová část je zdárně za námi 🙂 . Teď už poslední grafické úpravy a CD může jít do výroby. Je už jasné, že se vše do křestu 19.8. stihne a Vy i my se můžeme těšit na novou placku. Určitě jednu, nebo dvě skladby dáme předem i na bandzone.cz a budou asi i nové trika a mikiny………už aby byl křest 🙂 . Jak to vypadá, bude se na něm natáčet i nový videoklip.Zatím si užíváme letní sezónu. Rozehrání na festu v Bítovanech  a hned potom večerní super atmoška v Sobůlkách. Byli jste zkrátka úžasní!!!. Pak pohodový nostalgický večer v Chlumci na Zámku a teď nás čekají: nemémeně nostalgické místo našeho mládí autokemp Jinolice a tradiční Bukovina a Sloupno.Už aby byl víkend. Vaše Alžběta
.
.
 Začátek letní sezóny
Tak v sobotu jsme poprvé hráli letos venku. Mezi zdmi pevnosti to bylo v Josefově paráda. Super lidi, prostředí i maso z polní kuchyně 🙂 . Příští víkend nás čeká dvoják. Odpoledne v Bítovanech od čtyřech hodin otevíráme letošní fest. Pak dlouhá cesta na jížní Moravu a před půlnocí naopak zakončujeme v Sobůlkách. Vloni tam bylo velmi příjemně, tak letos doufáme v to samé.  Tož se mějte a naviděnou o víkendu.
.
STUDIO
A je to tady. Konečně jsme začali v pátek nahrávat nové CD.
  Sice to nějaký čas, než vyleze na svět potrvá, ale zatím můžeme podat zprávu, že vše klape tak jak má.
 Alžběta zdraví všechny své fanoušky ze studia Benas u Sečské přehrady.
.
.
Ahoj.
Všem moc děkujeme za přízeň a účast na prvních třech akcích roku. Byli jste skvělí a my si to s Vámi moc užili.Vršce, Úmyslovice i Chrudim – palec nahoru. A teď se naplno pustíme do nahrávání nového CD. Ještě pár zkoušek a v pátek 7.4. nastupujeme do studia, tak nám držte palce. Vaše Alžběta.
.
.
NOVÝ ROCK 2017
Celá Alžběta děkuje všem fanouškům a přátelům za přízeň v roce 2016 a už se těšíme na nový rok, v kterém budeme natáčet 3. CD. Křtít se bude koncem Srpna v oblíbeném Újezdu u Přelouče a jako host vystoupí kapela ROXOR.
 Doufáme ale, že se potkáme i jinde. První možnost bude v Březnu ve Vršcích s Merlinem a silně temperamentním Dannym Horynou, týden na to v Úmyslovicích s Roxorem a týden na to v Chrudimi v R Klubu s Rimortis.
                                                            Tak zatím ahoj a od března to rozjíždíme.     Alžběta
.
.
Čeká nás nabitý víkend. V pátek zahrajeme po Fénixu v oblíbených Vršcích a v sobotu jako třetí cca od 23:30 v chlumecké sokolovně. Na obou akcích by mělo bejt „plno“, tak se moc na Vás těšíme. 
.
.
Letní čas a letní akce jsou dávno za námi, takže než vyleze sluníčko a přestanou dny sychravé nám nezbývá nic jiného, než zalézt do místních hospod a kulturáků. První aklimatizace v podobě hraní u Čerta a v Úmyslovicích máme myslím, že docela zdárně za sebou 🙂 a tak se již tento týden těšíme na „návrat domů.“ ZADRAŽANY byly naší první zastávkou po znovuzaložení kapely a dle pořadatelů, to budou pravděpodobně, alespoň na nějaký čas Zadražany poslední. Tak se přijďte rozloučit s naším oblíbeným kulturáčkem, kde v sobotu hrajeme my a čmelákův FÉNIX.
Příští rok třeba vyjdou Nepolisy…. Alžběta
.
Nový E-Shop
Připravili jsme pro Vás nový E-Shop. Jak jste si ještě všimli, má mnoho much, ale v tom základním snad 🙂 funguje. Na odstranění mušek, much i masařek pracujeme a nějaký čas pracovat určitě budeme, tak prosíme o schovívavost. Je to děláno podle demo verze, takže občas z ní něco zbývá na stránce – jako například sídlo ve francii, neexistůjící telefon atd… Jak na to příjdeme, popř. budeme mít čas, tak mouchy postupně zaplácneme. Jinak jde zboží koupit i na našich akcích a to bez poštovného.  Zatím díky a Ahoj.
.
.
České Libchavy – Úmyslovice
Ahoj, tak jsme si mírně odpočali a nabrali sílu na několik posledních vystoupení v letošním roce. Za týden vás všechny zveme do Rokáče u Čerta, kde vystupujeme jako první !!! před moravskou Imortelou a za 14 dní do Úmyslovic, kde pro změnu taky první :-), před návratem legendy Iras a kapelou Rimortis.  Jinak už máme kopletně dodělané tři nové kusy, tak možná jednu z nich letos už asi někde naživo uslyšíte. Na dalších pilně pracujeme. Dubnové studio se blíží…..  🙂                        Alžběta
.
Ahoj,  jak jste si jistě všimli, tak Čmelák ještě s náma ve Sloupně nevystupoval, neboť  má stále neschopenku. Pokud si neublíží ještě doma na posteli 🙂 tak v pátek 16. v Mšeně od 20hodin i v sobotu 17.9. v Hořicích na slavnostech Hořických trubiček od 16ti hodin již bude v plné síle s námi.
 Jinak ve Sloupně to byl s vámi skvělý zážitek. Díky za to, že jste a že chodíte opět ve větším počtu než před rokem. Super!!!
.
.
Dobré ráno. Tak jsme si zkusili TROJÁK!!! :-)…..
 ….menším nedopatřením, kde jsme na jednu z akcí dlouho domluvenou trochu pozapomněli 🙂 se stalo, že jsme měli v jeden večer troje hraní. Pro mě jako pro řidiče 365Km (skoro 7hodin) na cestách, mezitím třikrát rozbalit a zabalit, třikrát odehrát (dohromady 55 písniček). Výjezd ve 12 hodin, příjezd ve 4 ráno. Trochu náročnější, ale moc zajímavá, pěkná, ale doufám, že už nikdy se neopakující zkušenost. 🙂
Moc děkujeme basákovi Honzovi, který zaskočil za stále indispovaného Čmeláka, Děkujeme všem, co v hojném počtu dorazili na všechna hraní, zvláště jedněm z Jižní moravy, kteří přijeli jen na nás a stihli nás dokonce na dvou akcích. Byli jste úžasní a dodali nám tu potřebnou energii, potřebnou pro zdárné dokončení dne. Vo fous, ale dali jsme to!!!
Děkujeme a moc se těšíme na Vás za čtrnáct dní tady 🙂 do Sloupna.
.
.
.
KOSICE a VELICHOVKYPři posledním vystoupení v Rosicích u Chrasti Čmelák při jedné, ze svých tanečních kreací 🙂 upadl tak nešťastně, že si zlomil zápěstí na levé ruce 🙁 . Nejbližší akce teda budeme muset odehrát s klukem na záskok. Měl by to být Pavel Šebrle z Telegrafu.Čmelákovi přejeme brzké uzdravení  a s tím související co nejdřívější návrat na podia k Alžbětě a Fénixu.
POSLEDNÍ ČERVNOVÝ A PRVNÍ ČERVENCOVÝ VÍKEND….
….se chystáme po krátkém oddechu na takovou minisérii vystoupení. Vše začne v pátek 24.6. od 20 hod. na motosraze v SEKEŘICÍCH, kde opět po roce nemůžeme chybět. Pokračovat to bude v sobotu 25.6. skoro doma v KOSIČKÁCH, kde od 21:30 vystoupíme na místím hřišti jako host při oslavách  Sokola.
 Další víkend v pátek 1.7. vystupujeme jako druhý po Hardmoku a před Motouzem v HLINSKU pod sjezdovkou, v sobotu 2.7. nejdříve na pivních slavnostech v CHOLTICÍCH (cca od 19:30) a poté se přesuneme do Újezda, kde zakončujeme večer po skupině Hárlej. Tam by jsme měli začínat cca kolem jedenácté.
 Poté se rozprchneme po dovolenejch a další hraní budou až koncem července. Doufáme, že najdete nějaký čas a alespoň na jednu z akcí dorazíte.                                                                                                                                    DĚKUJEME.
.
JIŽNÍ MORAVA, toť úžasní fanoušci, ale cesta daleká. Každopádně děkujeme, moc jsme si to s vámi užili.
Po týdením oddechu 27.5. rozjíždíme v KOČÍ letní sezónu. Takže se těšíme na pěkné počasí a hlavně na Vás.  Díky A.
Ahoj lidi, po krátkém odechu, kde jsme nas Seči nemohli nastoupit, jsme si to plně vynahradili ve Sloupně, kde do Víceúčelového kulturního zařízení (mimochodem moc pěkná hospoda se sálem) vás přišlo opravdu hodně. Za tento zážitek Vám děkujeme. Pokud se mi podaří, tak brzo zde přibudou fotky.   Jinak za týden 22.4. zavítáme poprvé do okolí Náchoda, kde vystupujeme jako host Komunálu. Už se na Vás moc těšíme.
 
!!!NAŠE HRANÍ NA SEČI ZRUŠENO!!!
Ahoj, díky vážným zdravotním komplikacím našeho bubeníka je naše zítřejší hraní na Seči zrušeno.

ANKETA

Ahoj, rádi bychom znali vaše názory na to, která skladba je podle Vás z nové desky nejlepší a tím  nám pomohli vytvořit obraz toho, jaké písně na našich vystoupeních zařadit a proto vkládáme odkaz na anketu. Každý má jen jeden hlas. Víckrát hlasovat nejde.

 

SPARK

V novém, březnovém čísle časopisu Spark vyšla recenze na CD Kopí osudu a malý rozhovor s námi. Vypadá to, že placka nedopadla až tak zle 🙂 ,což nám dělá samozřejmě radost. S tím souvisí i ta naše speciální nabídka, že do konce března jsou k mání obě naše CDa za 150Kč na našich akcích a za 235Kč vč. poštovného na dobírku. První možnost si je pořídit bude v BYLANECH kde v pátek 11.3. zahajujeme akci, kde po nás vystoupí Komunál a na závěr Artery. Začíná se cca kolem 20hod, tak přijďte včas ať si to společně můžeme užít.                                                                      Alžběta

NOVÁ SEZÓNA

Ahoj. Tak máme za sebou letošní první rozjezdovou akci. Jsme rádi, že jsme vůbec mohli hrát, neboť Řezňa ještě před 14 dny měl tak nějak v pr…. hlasivky. Na akci to nebylo sice ještě ono, ale snad se to dalo poslouchat 🙂 . Všem děkujeme za účast a příště se těšíme už i s Radkem v plné síle na akci do Vršců.                                       Vaše Alžběta

Ahoj. U příležitosti článku který o nás výjde v únorovém čísle časopisu SPARK jsme předplatitelům tohoto měsíčníku nechali vložit CD s výběrem několika písni z obou našich placek. Nejen pro ně máme pak následující nabídku . Pokud si někdo do konce Března objedná CD Zpověď + CD Kopí osudu, cena bude jen 150Kč+85Kč poštovné za oba kusy dohromady. Za tuto cenu se seženou do konce Března i na našich koncertech a bez poštovného.

 

PŘÁNÍ K NOVÉMU RO(C)KU:

Takže letos naposledy zdravíme a přejeme hodně štěstí, zdraví a dobré muziky. Jako takový malý vánoční dárek jsme pro Vás přidali na náš youtube kanál Alžběta TV a sem do sekce Videa nově natočený Videoklip ke skladbě „Vůle,“ tak doufáme že se Vám bude líbit. Jinak si užijte pár dní volna a v polovině února se na Vás těšíme do Hořic v Podkrkonoší, kde novou sezónu začínáme. Seznam kde hrajem se tady v nejbližší době objeví. Zatím je k přečtení na našem FB v Poznámkách. Hraní průběžně aktualizujeme.

Mikulášská

Ahoj, již v pátek v Břehách u Přelouče se s Vámi letos rozloučíme. Přijďte si užít poslední vystoupení kapely Alžběta v roce 2015 a my se budeme snažit o to, abyste si to s námi pořádně užili. Před náma hraje skvělá parta Artery. Vše vypukne kolem osmé hodiny a možná příjde i Mikuláš a čert  s andělem. Uvidíme kdo byl hodnej a kdo půjde rovnou do, pekla !!! PS: kdyžtak to dohrajeme jako one man show 🙂 .                      Alžběta     STRIGA A TANGO Ahoj, díky všem za to, že jste v hojném počtu navštívili 2. narozeniny Striga baru v Hradci Králové, kde i přez „narozeninovou únavu“ jsme si to s Vámi skvěle užili. Kapela G – rock byla skvělá. Neméně se tak těšíme na akci do jičínského Tango klubu, kde hrajeme s další naší oblíbenou kapelou, ve které je členem i náš Čmelák. Tentokrát hrajeme první, před Fénixem. Tak doražte včas.   A. Tak natáčení s Novou máme za sebou a natáčení klipu před sebou 🙂 . V sobotu se na Vás těšíme do Strigy v HK a kdyby si chtěl někdo pořídit naše CD, tak v prodeji jsou v chlumecké a bydžovské knize a právě ve Strize. Dále na našich hraních a nebo si je můžete koupit na dobírku na adrese alzbetakapela@seznam.cz. Cena za obě CDčka vč. poštovného vychází jen na 283Kč.                                                            Vaše Alžběta   TV NOVA – magazín Víkend Kdo byl na koncertě v Zadražanech, tak si určitě všiml, že na akci, ale i před a po a taky v okolí (třeba na hřišti v Nepolisech) natáčela TV Nova. Kdo by měl zájem se podívat na reportáž z onoho dne, stačí si v úterý 3.11. od 21:35 pustit magazín Víkend.               Vaše Alžběta.     POMUŽTE NÁM VYBRAT KLIP V blízkém čase se chystáme natáčet videoklip. Jako kapela máme, ale spoustu názorů a tak bychom byli rádi, kdyby jste nám s výběrem trochu pomohli. Na FB, nebo banzone profilu přidejte prosím svůj názor, jakou píseň jo, či proč zrovna tuhle ne. Za každý příspěvek budeme rádi.                                                                                             Vaše   Alžběta.         NOVÉ CD 2015 Prodejní místa: Knihkupectví Chlumec nad Cidlinou, Knihkupectví Nový Bydžov, Vinotéka na třídě Čsl armády v Novém Bydžově (pouze když tam je Řezňa), na našich koncertech a na dobírku na alzbetakapela@seznam.cz . Možnost i doporučeně a platit Paypalem. Děkujeme všem, co si novou placku zatím zakoupili, stáhli nebo nahráli od kamaráda 🙂  a těšíme se, že se uvidíme na některém z následujících koncertů. Díky Alžběta     Díky všem, kdo přišli na Křest. Byl to díky Vám supr zážitek. Kdo koupil, nebo někde stáhnul 🙂  CD, tak doufám, že se mu líbí. K prodeji a poslechu na živo bude na našich koncertech. Máme vždy s sebou. A kdyby někdo váhal s jeho pořízením,tak do  playlistu na bandzone jsme vložili další dva kousky z nového CD „Kopí osudu“. Černá fortuna je balada, kde nám jako hosti výrazně pomohli Honza Filip na dudy a Martina Vejrová na flétnu. K napsání „Vítězné“ nás inspirovali naši biatlonisti na OH. Myslím, že jako ochutnávky by to mohlo stačit. Zbylých 7 věcí je ke slyšení na CD, popřípadě  koncertech. Nejbližší jsou: 29.08. Lužany- Motosraz(cca 11:00hod) 29.08. Jaroměř + Fénix (paprsek vítězství) cca od 22:00 04.09. Bukovina u Přelouče + Doga 05.09. Sloupno + Fénix 12.09. Bystřička (Nový Jičín) Jakmile se k tomu dostaneme, tak zaktualizujeme i tyto stránky, aby nové CD nebylo staré 🙂 .              Alžběta   KŘEST CD zvonicek_01_v01 Pokud si někdo chcete na křest naposlouchat nějaký songy z nového CD, tak jsme dali na bandzone.cz/alzbeta  již třetí skladbu a v příštím týdnu přibude ještě poslední a to svižný duet s Janou Andrésovou. Ostatní kousky už budou překvápko. Jinak nová trika, mikiny a samozřejmě i CD jsou nachystány a už si stačí jen 15.8. v Újezdu přát, aby vyšlo počasí.  A.     Ahoj lidičky, všem co už byly vzhůru a zapařili na nás v Hořicích v Podkrkonoší na Legendách Ďěkujeme. Ještě  se nám nestalo, že (kromě křtu) by jsme prodali všech 30 CD, co jsme měli s sebou a ještě byli zájemci, co chtěli další. O to víc, se těšíme na příští akci do Újezda u Přelouče, kde pokřtíme naše nové CD.  Dobrá zpráva je, že „Kopí osudu“, jak se placka jmenuje zůstává za cenu minulé „Zpovědi“ a to 99Kč. Pouze na křtu ještě  bude probíhat akce, že když si pořídíte obě céda najednou, tak vás vyjdou na 150Kč obě. Akce díky krytému parketu probíhá za každého počasí. Už aby byl patnáctý srpen. Alžběta     Zdravíme na začátku prázdnin, které pro nás nebudou až zas tak odpočinkový. Již tuto neděli (5.7.) hrajeme v Újezdu u Přelouče po kapele Harlej a 18.7. na Legendách v Hořicích. A potom všechny síly vrhneme, na to, aby se se co nejvíc podařilo naše vystoupení roku a to Křest CD dne 15.8.  Těšíme se na Vás.    Vaše Alžběta     Do playlistu na bandzone.cz/alzbeta jsme přidali druhou ukázku z připravovaného CD. Jedná se o píseň  určenou pro Nepoliský fotbal 🙂 . ČERVEN Začíná měsíc, v kterém toho máme docela dost stihnout. V sobotu 6.6.začínáme na akci, která má za úkol podpořit výcvik psů pro postižené. My začínáme svůj line up od 22hodin. Za týden v sobotu 13.6. hrajeme na závěr dne otevřených dveří na hřišti v Zábědově (Nový Bydžov) před fabrikou Datwyler. Co jsme dostali informace od pořadatelů akce, je tam volný vstup pro veřejnost. Tam by jsme měli začít od 20:00, takže ještě velké světlo a můžete s sebou vzít i svoje děti. Občerstvení zajištěno. A 26. v sobotu začíná pro nás první letošní motosraz. Přijďte si to užít do Sekeřic. My začínáme kolem 20hod.     Tak jsme se dočkali. Do videí jsme přidali pozvánku na křest CD, kde jako hudební podklad je použit jeden ze songů z připravovaného CD. Tak koukejte, sdílejte, ať  15.8. se sejdeme v co nejhojnějším počtu.         Alžběta AKTUÁLNÍ AKTUALITY. Po nějakém čase opět zdravíme a přínášíme nějaké info, co se děje, dělo, bude dít… Tuto sobotu (16.5), se jede dokončit nahrávání našeho nového CD : „Kopí osudu“, Jana bude  nahrávat ženskej hlas v písničce Kdo z koho a do nějakejch věcí budou dozpívány sbory. Pak už bude jen záležet na mistru zvukařovi, kdy uslyšíte na banzone,facebooku, nebo zde nějakou ukázku. Dále jsme tento víkend dotočili videopozvánku na Křest a tam zase záleží na Mírovi, kdy to sestříhá a spustí. V neposlední řadě, neboť nahrávání máme pomalu za sebou rozjíždíme také nějaké to vystoupení. V pátek 22.5. v Dolní Čermné zahajujeme metalový fest U.D.M. Doufám, že dorazíte včas a užijete si tento skvělej festival od začátku do konce. Vaše,naše Alžběta     Zdravíme a děkujeme všem za podporu ve Dvoře Králové. Pokud se Vám naše vystoupení líbilo a slyšeli jste nás třeba poprvé, tak předem díky za projevení přízně na facebooku nebo na bandzone. Tam si můžete poslechnout i spoustu skladeb z naší zatím jediné placky. Už se na Vás těšíme v sobotu 21.3. do Úmyslovic, kde hrajeme se skupinami Thorax a Roxor.  My celou akci uzavíráme. Pak hurá do studia na Seč, kde si při nahrávání v pátek 3.4. odskočíme předskočit opět Doze a Komunálu.                                                  Vaše Alžběta     ALŽBĚTA na RÁDIU POHODA http://www.radiopohoda.net/ Do hudebních ozvěn už tento týden závítají Radek Řezníček a Honza Dlouhý. Nezapomeňte si ve čtvrtek 19.2. v 16:30 naladit Radio Pohoda.     Zimní spánek Alžběty se pomalu blíží ke konci, Již tento víkend se těšíme na první letošní akci. Doufáme, že si to spolu užijem a že jsme při skládání a nacvičování nových písní na CD nezapoměli ty staré 🙂 . Takže v Pardubicích brzy Ahoj.   Ježišek již odletěl zase na rok pryč. Doufáme, že nejen těm, kterým přinesl pod stromeček CD Zpověď, nebo naše tričko , udělal něčím velkou radost. Další Vánoce by měl mít od nás  společně s vydáním nového disku trochu větší výběr 🙂 . Jinak ještě jednu noc se vyspíme a vyrážíme na naše poslední letošní hraní. Tentokrát k Orlickým horám do Klášterce nad Orlicí, kde hrajeme od 22.  do 00.  hod na místní tradiční Štěpánské. Takže užíjte si jak jen můžete svátky a na Štěpána se na Vás těšíme.       Ahoj, tak nás čekají již letošní dvě poslední akce. Zítra v Hradci Králové a Štěpánská v Klášterci n. Orlicí. …a mezitím i potom intenzivní příprava na nové CD. Tak nám držte palce, ať se vše podaří a přijďte nás nabít energií v pátek do Strigy a 26.12. v Klášterci. Vaše ALŽBĚTA       Tak vás zase opět zdravíme, je zapotřebí poděkovat všem co zatím letos dorazili na nějaký naše vystoupení. Čekají nás letos pravděpodobně již jen čtyři a pak načneme r. 2015, v kterém budeme natáčet a křtít asi v Újezdě 15.8. naše druhé CD. Již tento týden vystoupíme jako hosté na oslavě 15let hudebního tělesa z Chlumce n. C. tamtéž. Prý se tam bude Chlumec otáčet vzhůru nohama, tak snad se nám nezatočí hlava. Čtrnáct dní nato  jako již každý rok „doma“ v Zadrařanech. Tam se těšíme moc, protože pěšky domů se nám mockrát nepoštěstí 🙂 , a ještě se na sále (spíš v místní místnosti) NEKOUŘÍ, za což Vám předem moc děkujeme. Alžběta Poté, co jsme málem nedojeli včas do Bítovan na poslední letošní letní hraní s Komunálama, neboť nám kleko v Chrudimi auto (díky spoluautu jsme to ale stihli-děkujeme Kačko), tak pro změnu na první vnitřní hraní pojedeme s postiženým bubeníkem. Radim tak usilovně leštil činely, až mu jeden rozsekl při pádu nehet na palci. Prej to ale vydrží !!! ………tak doražte. Krom Radimova nehtu bude k vidění i Čachtická paní, strašidla, nějaký ohýnky, dobré jídlo, pití……těšíme se na Vás.                                     Alžběta   Zakončení prázdnin. Prázdniny a dovolený jsou pomalu za náma, tak nezbývá nic jinýho, než se s nima rozloučit. Originální a zajímavou akci pořádají v Tůni u Nechanic, kde si na své příjdou nejen děti. Je to celý den plný soutěží, ukázky vojenské techniky…..a večer letos poprvé budou hrát i kapely. Alžběta nesmí chybět, tak cca od 21.hod v sobotu 30.8.se přiďte podívat. Kdo má rád silné mašiny, může zavítat na motopárty v Lužanech. Tam o víkendu proběhne jeden z největších motosrazů v Česku. My celou akci zhruba v 17:15 v pátek 29.8. rozjíždíme. ÚJEZD 2014 Díky za paradní atmošku v Újezdu a přijďte za 14 dní do Újezda 🙂 . Od 10:30 v sobotu 2.8. budeme zřejmě probouzet motorkáře, co v pátek pařily na Rimortis, Debustrol a Arakain. Tak doražte a uděláme si spolu do dvanácté příjemné dopoledne.     Děkujeme všem za skvělou atmosféru na oslavách Hasičů v Kosicích. Jsme rádi, že nás takhle uprostřed obce po dvaadvacáté hodině nevypnuly 🙂 . Všechny vás zveme do Sloupna, kde si to taky určitě užijeme.    Alžběta

 
 
Koncerty v 2. půlce května 

Po krátkém vydechnutí se blíží na nás celkem vydatná série vystoupení,  kde by jsme měli během tří víkendů odehrát 6 hraní. Vše začne 17.05. v Úmyslovicích, kde se s námi představí nadupaný  Roxor a Dargis. My celou akci kolem půl deváté rozjíždíme. Další týden nás čeká Bítovanský festival (Wohnout, Komunál, Crionic…),  kde hrajeme od 17 hod. a pak přejíždíme do Sekeřic, kde hrajeme společně s ZZ Top revival. Tam celý večer uzavírame. V pátek 30.5. předskakujeme před Komunálem  ve Svratouchu ( Borovině) a celý květen ukončíme vystoupeními v Hradci Králové, kde kolem půl jedenácté uzavíráme akci na podporu boje s nemocí motýlých křídel. Tam před námi hrají např.  Rimortis a Atlantis. Těšíme se na setkání s Vámi.                                    Alžběta   FESTIVAL DIAKAMÍNEK Všechny zveme tuto sobotu do H.K. k Letcům. Je to odpolední akce, která bude začínat v 15:00. My příjdem na řadu cca kolem 18hod.   ROXOR a ALŽBĚTA v LUŽCI Slezl sníh, vyletěly včely, začla růst tráva, probudily se stromy a bodavý hmyz a spolu snimi se probudila paní Alžběta B, neboť skončila sezóna plesová a začala sezóna rocková.Doufáme, že jste se probudili i vy a dorazíte nejen na nejbližší akci do Lužce nad Cidlinou. Přijďte včas, neboť do 21:00 bude vstupné o 20Kč nižší, než od 21:00. Jako takový dárek pro vás jsme si v Lužci připravili speciální akci, kde každý 17tý (34. 51. 68. 85.102. 119. ….306…. 🙂 dostane CD Zpověď zdarma, neboť to bude 17let, kdy stará Alžběta přišla na svět. Takže neváhejte a přijďte si užít tuhle rockovometalovonarozeninovou párty. Roxor začíná už kolem půl deváté a Alžběta to dotáhne až do brzkých ranních hodin.   NOVINKY Ahoj, jsme rádi, že jste zavítali na oficiální stránky kapely Alžběta. Po několika pokusech rozchodit naše původní zaseklý stránky, jsme se rozhodli udělat je znova. Jde to pomalu, ale jistě. Stránky jsou a ještě chvílí budou 🙂 v rekonstrukci, takže omluvte větší, či ještě větší nedostatky. Nebojte, ale uplyne rok a už to skoro bude…

Alžběta na Facebooku

Počet návštěv

Dnes: 5

Týden: 67

Celkem: 70260